Jakie rękawice robocze wybrać? Przegląd dostępnych modeli

Rękawice robocze to podstawowy element stroju ochronnego w czasie wykonywania wielu fizycznych prac. Wykorzystywane są w zakładach pracy oraz w gospodarstwach domowych. Jeśli są dobrze dobrane, zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy. Zatem jakie rękawice ochronne wybrać? 

czytaj całość »
Rozmiary rękawic roboczych - jak dobrać rękawice robocze?

W wielu sektorach przemysłu to ludzkie ręce są podstawowym narzędziem pracy. Jednocześnie są one w znacznym stopniu narażone na ryzyko. Dlatego tak duże znaczenie ma wybór odpowiednich rękawic roboczych. Wcześniej trzeba jednak znać rozmiar swojej dłoni. Jeśli rękawice są za duże lub za małe, nie spełniają dobrze swojego zadania ochronnego i są po prostu mało wygodne. Zatem jak dobrać rękawice robocze? 

czytaj całość »
Jakie rękawice ochronne warto kupić? Jakie ich rodzaje można wyróżnić?

Dłonie to najważniejsze narzędzie każdego pracownika. Jednocześnie są one bardzo wrażliwe i nieustannie narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych. Nie jest trudno o ich przypadkowe zranienie. Dlatego tak duże znaczenie mają odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Jakie rękawice ochronne wybrać? Sporo zależy od środowiska pracy. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl