Odzież robocza na lato – podpowiadamy, jaką wybrać
Odzież robocza na lato – podpowiadamy, jaką wybrać

Zbliża się lato i już na samą myśl o pracy w wysokich temperaturach robi Ci się słabo? Bez wątpienia dla wielu osób jest to dość trudny czas. Najciężej mają ci, którzy pracują w terenie oraz pomieszczeniach bez klimatyzacji. Na szczęście istnieją sposoby na zwiększenie swojego komfortu. Dobrym rozwiązaniem jest przede wszystkim zakup odpowiedniej odzieży roboczej. Jaki strój jest jednak odpowiedni do pracy latem? Podpowiadamy w naszym poradniku!

czytaj całość »
Sprawdź, jaka powinna być zimowa odzież robocza

Zima to czas wyjazdów, szaleństw na stokach i zabaw na śniegu? Niekoniecznie – jest spora grupa osób, dla których zimowy czas oznacza pracę w trudnych i niesprzyjających warunkach. Niskie temperatury, wiatr, śnieg oraz deszcz bywają naprawdę problematyczne dla osób, które swoją pracę wykonują na otwartej przestrzeni. W tej sytuacji niezbędna jest odzież robocza zimowa, która zabezpieczy pracownika przed wszystkimi niekorzystnymi czynnikami. Co powinno ją wyróżniać? Z czego powinna się składać? Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz tuż poniżej.

czytaj całość »
Jakie buty robocze na lato są najlepsze? Sprawdź, czym powinny się wyróżniać

Buty robocze są jednym z podstawowych elementów odzieży do pracy. Zapewniają bezpieczeństwo na wielu stanowiskach. Odpowiednio dobrane chronią przed urazami mechanicznymi. Wybierając parę dla siebie, warto wziąć pod uwagę nie tylko charakter wykonywanych obowiązków, ale także porę roku. Latem praca w masywnych, ciężkich butach z pewnością będzie niekomfortowa. By zapewnić sobie wygodę podczas jej wykonywania, warto postawić na profesjonalne buty robocze na lato. Czym się wyróżniają? Jak wybrać najlepsze obuwie? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

czytaj całość »
Jakie rękawice robocze wybrać? Przegląd dostępnych modeli

Rękawice robocze to podstawowy element stroju ochronnego w czasie wykonywania wielu fizycznych prac. Wykorzystywane są w zakładach pracy oraz w gospodarstwach domowych. Jeśli są dobrze dobrane, zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy. Zatem jakie rękawice ochronne wybrać? 

czytaj całość »
Rozmiary rękawic roboczych - jak dobrać rękawice robocze?

W wielu sektorach przemysłu to ludzkie ręce są podstawowym narzędziem pracy. Jednocześnie są one w znacznym stopniu narażone na ryzyko. Dlatego tak duże znaczenie ma wybór odpowiednich rękawic roboczych. Wcześniej trzeba jednak znać rozmiar swojej dłoni. Jeśli rękawice są za duże lub za małe, nie spełniają dobrze swojego zadania ochronnego i są po prostu mało wygodne. Zatem jak dobrać rękawice robocze? 

czytaj całość »
Jakie rękawice ochronne warto kupić? Jakie ich rodzaje można wyróżnić?

Dłonie to najważniejsze narzędzie każdego pracownika. Jednocześnie są one bardzo wrażliwe i nieustannie narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych. Nie jest trudno o ich przypadkowe zranienie. Dlatego tak duże znaczenie mają odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Jakie rękawice ochronne wybrać? Sporo zależy od środowiska pracy. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl